Kayseri,Develi 2017 Gelin basi modellerinde ve Turban tasarımında en ucuz, en kaliteli hizmeti kahya

Kayseri,Develi 2017 Gelin basi modellerinde ve Turban tasarımında en ucuz, en kaliteli hizmeti kahya

   

     Kahya else kuaför ve güzellik salonu olarak, sizlere kendinizi gerçek anlamda iyi hissettirecek, 2017 gelinlik modellerine  uygun hayalinizdeki  gelin resmini çizecek  , uzman ellerdesiniz.

     Düğününüzden bir hafta önce provaya davet edilirsiniz, bir türk kahvesi eşliğinde yüz şeklinize,  gelinliğinize ve tabi ki en mutlu gününüzdeki hayal ettiğiniz manzaraya uygun saç şeklinizi  , saç renginizi kataloglardan seçerek yada yılların deneyimine sahip güzellik uzmanımızın  tavsiyelerine uyarak belirlersiniz.

     Kayseri’nin develi ilçesindeki güzellik salonumuzda tepeden tırnağa bir güzellik vaat edilmektedir. İhtiyaç duyarsanız, son teknoloji ürünü makinalarla  anti bakteriyel ürünler kullanarak , dekolte bölgelerinize epilasyon, hafta boyunca heyecan ve stresi azaltacak, kendinize güveninizi artıracak cilt bakım uygulamaları yaptırabilirsiniz, zengin gelin başı aksesuar çeşitlerimizden ister, moda türban tasarımı, ister gümüş bir taç, ister çiçeklerle bezeli bir 2017 gelin başı modeli seçebilirsiniz. Kahya  else güzellik salonunda seçim yelpazeniz çok geniştir.

     İster istemez kendinizi emanet edeceğiniz ellerin hizmet kalitesini tartmak amacıyla ,Kayseri  bölgesinde Develi de de  araştırma yapmışsınızdır, verilen hizmet kalitesine göre en ucuz gelin başı fiyatının olduğunu , görmüşsünüzdür.

     Hayallerinizi ve en mutlu gününüzü bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

                   

Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonu 

  GÜZELLİK UZMANI SEÇİL KAHYA