2017 Saç Modelleri ve Türban Tasarımı Kayseri,develi

2017 Saç Modelleri ve Türban Tasarımı Kayseri,develi

Kahya Else  Kuaför ve Güzellik Salonu olarak, komple bir güzellik vaat ediyoruz. Develi kuaför hizmet paketimizde en profesyonel , modern saç kesim ve bakım hizmetleri , ,karakterinizi yansıtan yüz hatlarınıza, ten renginize en  uygun makyaj hizmetlerini en hijyenik ortamda , bitkisel boyalar kullanılarak veriyoruz.

Siz hayalinizi anlatırsınız, biz uygularız , denemekten bir şey kaybetmezsiniz.

Develi kuaför salonumuzda ,  Cilt analizi arkasından, komedon la yüzdeki akne, sivilceler kurutulur, temizlenir.Peeling  uygulaması ile parlak, zinde, canlı bir görüntü açığa çıkarılır.

İsterseniz epilasyon uygulaması ile istemediğiniz tüylerden çok kısa bir sürede , hem de lazer epilasyonun olumsuz ışınlarına maruz kalmadan kurtulabilirsiniz. Ardından el ayak parafini makinası ile yapılan uygulama sonrasında elleriniz ve ayaklarınız yumuşacık, ipeksi bir hal alır.

Kapalı olan gelinlerimiz için 2017 model türban tasarımı ,  gelin aksesuarları, saç modelleri çok geniş bir yelpazede siz müşterilerimize sunulmaktadır.En mutlu gününüzle alakalı  Kayseri düğün salonları ile ilgili araştırma yaparken , kayseri de en ucuz gelin başı fiyatının Kahya else kuaför ve güzellik salonunda olduğunu görürsünüz zira hizmet anlayışımızın, kayseri bayan kuaförleri arasında müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesinde devamlılık sağlamak, güzelliğinize güzellik katmak ana hedefimizdir.Eğer bizimle görüşürseniz 0 552 242 11 44 bir şey kaybetmez aksine çok şey kazanırsınız en mutlu gününüzde sizinle çalışmak istiyoruz. 

Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonu 

  GÜZELLİK UZMANI SEÇİL KAHYA