2017 Tesettür Gelinbasi ,lazer Epilasyon Kayseri,Develi

2017 Tesettür Gelinbasi ,lazer Epilasyon Kayseri,Develi

2017 tesettür gelin başı modelleri siz değerli müşterilerimiz için yeni moda trendler takip edilerek yüksek kalite müşteri memnuniyetine yönelik ihtiyaçlarınıza cevap alabileceğiniz en samimi adres Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonunda. O büyülü günde sizi mutlu etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Tesettür gelin başı siz değerli misafirlerimiz adına empati yaparak sıkça sorulan sorulara cevap verelim..

Gelin paketi içerisinde hizmetlerimiz neler ?

Kaş bıyık, porselen makyaj ,takma kirpik ile kalbinizin güzelliği yüzünüze yansıtılır, türban tasarımı veya Saç stiliniz kendi isteğinize veya katologdan tespit edilir, gelin başı paketi  Kahya Else Kuafor ve Guzellik Salonunda standart uygun 150TL fiyatımız ile Kahve eşliğinde provalarımız yapılır.

 

Ekstra uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz; El-Ayak parafini, Cilt makinamız ile Zoom buhar verilerek komedonla cilt temizliği yapılır ardından peeling uygulaması ile cilde canlılık kazandırılır, veya İsterseniz Lazer Epilasyon veya İğneli Epilasyon ile istenmeyen tüylere son verilir. Lazer Epilasyonda Kayseri,Develi Bayan Kuaför ve Güzellik Salonu en kaliteli hizmeti en hesaplı bir şekilde alabileceğiz adresdir. Lazer epilasyon Tüm Vücut 850TL dir.

Lazer Epilasyonda ortaya çıkan genel problem hangi  cihaz kullanılırsa kullanılsın beyaz tüyler lazerle uygulama esnasında görülmez fakat iğneli epilasyonla önce iğneli epilasyonla kıl köküne uygulama yaparız ardından lazer uygularız, bu farkta uygulamada en yüksek başarıyı getirir,%100 Müşteri memnuniyeti sağlanır.

 

Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonu 

  GÜZELLİK UZMANI SEÇİL KAHYA