Lazer Epilasyon da Problemlerinizin Çözümü 0 505 938 42 67 Develi

Lazer Epilasyon da Problemlerinizin Çözümü 0 505 938 42 67 Develi

Lazer epilasyon sonrası çıkan tüylere çözüm önerileri develi kuaförden

Lazer epilasyon uygulamalarının verimli şekilde gerçekleşmesi için öncelikle profesyonel ellerde, kahya else kuaför ve güzellik salonunda cilt analizi yani kıl kökünün kalınlığı, cilt hassasiyeti ten rengi ve uygulama yapılacak olan bölgenin güneşle teması, uygulama seans süresini etkiler.

Lazer epilasyonda  uygulama kızıl ötesi ışığın uygulama yapılan bölgede siyah Melamin pigmenti tarafından emilmesi ve kıl kökünün  tahrip edilmesi işlemidir.

Alexandre lazer de dalga boyu 755nm, Diod ve Ipl makinelerde 810 nm. dalga boyu uygulama  yapılır , kıl köküne yapılan uygulama derinliği nm dalga boyu ile ifade edilir. Yani lazer epilasyon uygulamalarının cihazdan kaynaklanan büyük farklar görülmemektedir, ve yapılan müdahede yüz de yüz sonuç alırım beklentisi içerisinde olmamak gerekir ben yüzde yüz garanti veriyorum diyen işletmeler,Tercihiniz olmamalı, güven konusunda soru işareti bırakmaktalar.

Ancak lazer uygulamaya başlamadan evvel beyaz kılların iğneli epilasyonla alınması lazer uygulamasındaki verimin artmasını sağlar, seans sayısını azaltır, uygulama yapıldığı anda belirgin sonuç gözlenir ve tabii olarak bütçenize de olumlu katkı sağlar.

İğneli epilasyon uygulaması develi de  Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonun da yapılmaktadır.

Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonu 

  GÜZELLİK UZMANI SEÇİL KAHYA