Lazer İğneli Epilasyon Develi Kayseri

Lazer İğneli Epilasyon Develi Kayseri

Vücutta oluşan istenmeyen tüyleri yok etmeden en etkili epilasyon yöntemi şüphesiz ki iğneli epilasyondur. Bu işlem esnasında tüm kıl köklerine teker teker bu iş için özel üretilmiş iğneler batırılır, bu iğneler kök bölgesine ulaştığında hafif bir elektirik verilerek kıl kökönün tamamen yok olması sağlanır.İğneli epilasyon, lazer ütüleme epilasyondan daha ucuz olmasına rağmen, biraz daha acı verici ve daha uzun bir zaman gerektirmektedir.

 Lazer epilasyonda müdahele alanının kullanılan aparatlardan dolayı, bölgede aynı zamanda görünmeyen kıl köklerini uyarıyor olması, kılın ilk planda bölgede artış göstermesine sebep olabiliyor, tabiki buda seans sayısını ve süresini artırıyor,lakin, iğneli epilasyonda müdahenin direk, sırf kıl  köküne yapılıyor olması daha etkin hale getiriyor , aynı zamanda lazer epilasyondan çok daha az ışına maruz kalma sonucunu ortaya çıkarıyor.    

 

Sizlerde vücudunuzda bulunan istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak isterseniz,Lazer veya iğneli epilasyon tercihinizi Kuaför ve Güzellik uzmanı Seçil KAHYA tarafından, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en profesyonel epilasyon hizmetini sunmaktadır.

 

Kahya Else Kuaför ve Güzellik Salonu 

  GÜZELLİK UZMANI SEÇİL KAHYA